Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs1/zsrajhradicecz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs1/zsrajhradicecz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Lidé ve škole – ZŠ Rajhradice
Poznejte nás

Image
Jan František Teister
ředitel školy
Image
Michaela Augste
učitelka
Image
Vítězslav Khýn
učitel
Image
Gabriela Pilátová
učitelka
Image
Tereza Fraňková
učitelka
Image
Nicol Juříková
učitelka
Image
Lucie Kaloudová
učitelka
Image
Michaela Sůvová
učitelka
Image
Jan Augste
učitel
Image
Šárka Celnarová
vychovatelka, administrativní pracovník
Image
Kateřina Kepáková
vychovatelka, učitelka
Image
Žaneta Kynclová
specialní pedagog
Image
Irena Jouklová
asistent pedagoga
Image
Jana Králíčková
asistent pedagoga, vychovatelka
Image
Margita Mašková
asistent pedagoga
Image
Milan Mutl
správce budov
Image
Marta Mixová
uklízečka
Image
Marta Komínková
uklízečka
Image
Olha Oros
výdej obědů, uklízečka
Image
Karel Komínek
výdej obědů

Rozpis výuky pedagogů – školní rok 2023/2024 

Michaela Augste – třídní učitelka 1. ročníku

1. ročník – Čj, M, Prv, Hv, Tč

Vítězslav Khýn – třídní učitel 2. ročníku
2. ročník – M, Prv, Tč, Tv
2.- 6. ročník – Tv
6. ročník – Vz

Gabriela Pilátová – třídní učitelka 3. ročníku
3. ročník – Čj, M, Prv, Tč

2.- 6. ročník – Hv

Tereza Fraňková – třídní učitelka 4. ročníku 
4. ročník – Čj, M, Tč, Prv

Nicol Juříková – třídní učitelka 5. ročníku
5. ročník – Čj, M, Tč, Prv

6. ročník – Ze

Lucie Kaloudová – třídní učitelka 6. ročníku

6.ročník – Čj, M, Fy, Př, Tč, Ov

2.ročník – Čj

Michaela Sůvová – učitelka AJ
1.- 6. ročník – Aj

Jan František Teister – ředitel školy
4. ročník – Inf
5. ročník – Prv

6.ročník – Dě

Jan Augste – učitel informatiky, 2. ročník

6.ročník – Inf

Kateřina Kepáková – učitelka pracovních činností

6. ročník – Pč

Žaneta Kynclová
speciální pedagog

Asistentky pedagoga
2. ročník – Margita Mašková
4. ročník – Irena Jouklová
5. ročník – Robina Kadahová

Školní družina

Celnarová Šárka

Kepáková Kateřina

Králíčková Jana